Питання та відповіді

Протягом якого періоду триватиме конкурс?

Конкурс триватиме з 1 вересня по 15 листопада 2014 року.

Куди можна звертатись із запитаннями?

Своє запитання Ви можете залишити, скориставшись формою «Поставити питання» у розділі «Питання та відповіді» на сайті www.peremogy.kinder-promo.com.ua. Звертатись із запитаннями також можна за телефоном гарячої лінії 0-800-30-40-30.

Як зареєструвати код?

У конкурсі беруть участь товари під ТМ «Kinder® Chocolate»: Молочний шоколад Kinder® Chocolate з молочною начинкою (60%) масою нетто 50 г та 100 г у спеціальній рекламній упаковці, що анонсує проведення конкурсу, з унікальним кодом всередині упаковки. Код являє собою комбінацію арабських цифр та латинських літер, нанесених на внутрішній стороні упаковки продукту.

Щоб зареєструвати код за допомогою СМС-повідомлення, потрібно:

- надіслати акційний код у СМС-повідомленні на короткий номер 6464*

*Вартість відправлення СМС-повідомлення – 0,50 грн. для абонентів КИЇВСТАР, 0,60 грн. для абонентів МТС та 0,59 грн. для абонентів life:). Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх. Технічна підтримка:ТОВ «Центр Глобальних Повідомлень Україна», 04112, м. Київ, вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, буд. 8, БЦ Флора-Парк, 4 поверх. Тел. (044) 373 69 02, пн-пт з 9:00 до 18:00.

Щоб зареєструвати код за допомогою Сайту, потрібно:

1. зайти на сайт www.peremogy.kinder-promo.com.ua і натиснути кнопку «Зареєструвати код»;
2. ввести промо-код із будь-яких обгорток спеціальних рекламних упаковок «Kinder Chocolate», що анонсують проведення Конкурсу;
3. після цього стане доступною опція «Додати перемоги», і Ви зможете додати досягнення дитини на сайт www.peremogy.kinder-promo.com.ua;
4. під час реєстрації наступних кодів, вони будуть автоматично заноситись у базу за номером мобільного телефону, вказаним Вами під час першої реєстрації.

Чи можу я редагувати дані у своєму профілі?

Ви можете редагувати такі дані у своєму профілі на сайті www.peremogy.kinder-promo.com.ua: фото аватарку, ім’я, прізвище, місто, телефон, e-mail.

Які промо-коди не коректні?

Визнаються некоректними, не враховуються та не реєструються:

- вигадані коди;
- коди, введені з помилками;
- коди, які вже були використані для участі в конкурсі (іншими особами або самим учасником);
- коди, зареєстровані після моменту закінчення терміну проведення конкурсу (після 15 2014 року).

Зверніть увагу при введенні коду, що він повинен містити 10 (десять) символів, серед яких тільки великі латинські літери та арабські цифри.

Якщо будуть траплятися випадки будь-якого маніпулювання з промо-кодами, Організатор та/або Виконавці конкурсу залишають за собою право заблокувати можливість вводу промо-кодів для такого учасника.

Що таке конкурсна робота?

Конкурсна робота або Колекція великих маленьких перемог - це колекція віртуальних листівок з досягненнями малюка, створена учасником за допомогою сервісів сайту та власних матеріалів.

Якою повинна бути конкурсна робота?

Конкурсна робота має містити:

- обкладинку з портретним фото дитини віком від 3 до 10 років, прізвищем та ім’ям дитини, містом проживання, віком та статтю дитини;
- серію листівок про щоденні досягнення дитини з описом перемоги малюка та за бажанням фотопідтвердження. УВАГА! Фотопідтвердження допоможуть Вашій роботі виділитися серед інших, що значно підвищить шанси на виграш Кубку Великого Маленького Переможця та солодкого набору від «Kinder».

Скільки я можу завантажити досягнень малюка на сайт для створення колекції великих маленьких перемог?

Максимальна кількість досягнень малюка, яка може бути додана до конкурсної роботи, складає 30 одиниць.

Які технічні вимоги до фото?

Розмір 1 фото має бути не більше 3 МБ без текстового наповнення (коментаря), із розширенням не менше 500х500 пікселів, у форматі *jpg або *png.

За допомогою якої техніки можуть бути зроблені фото та відео?

Фото та відео можуть бути зроблені будь-яким технічним засобом, зокрема мобільним телефоном, фото- або відеокамерою.

У якому випадку можна використовувати фото- та відеоредактори для обробки конкурсної роботи?

Обробляти фото та відео у редакторі дозволяється лише з метою покращення кольорів, контрасту та чіткості зображення.

Скільки часу триватиме модерація моєї конкурсної роботи?

Модерація триватиме протягом 24 годин від того моменту, коли користувач завантажив конкурсну роботу на сайт www.peremogy.kinder-promo.com.ua.

Як дізнатись, що моя робота не пройшла модерацію?

У Вашому профілі на сайті www.peremogy.kinder-promo.com.ua з’явиться повідомлення, якщо робота (або внесена інформація) не пройшла модерацію. Після цього Ви зможете завантажити нову роботу.

Які конкурсні роботи зазвичай не проходять модерацію?

Не допускаються до участі роботи:

які раніше були опубліковані на сайті www.peremogy.kinder-promo.com.ua або на сайтах третіх осіб у межах проведення інших конкурсів/акцій;
- у яких не додано портретне фото дитини;
- у яких додано фото, котрі не відображають досягнень дитини;
- у яких замість фотографій завантажено малюнки, картинки, відтиски, скриншоти, фотоколажі, комп’ютерну графіку та інше;

фото, на яких за допомогою фоторедактора додано сторонні елементи (написи, рамки тощо);

фото, у яких зображені діти віком молодше 3 (трьох) або старше 10 (десяти) років станом на 1 вересня 2014 року;

з елементами еротики, порнографії, насильства; що ображають честь та гідність будь-яких осіб, можуть стати причиною збудження соціальної, расової, національної або релігійної ворожнечі; що зображують процес паління цигарок, кальяну, вживання алкогольних напоїв та наркотичних чи психотропних речовин; будь-які інші матеріали, котрі суперечать чинному законодавству України.

Що робити, якщо моя конкурсна робота не пройшла модерацію?

Якщо робота не пройшла модерацію, Ви можете додати іншу роботу необмежену кількість разів без додаткової реєстрації кодів у профілі користувача на сайті www.kinder-promo.com.ua.

Які подарунки можна отримати?

Подарунки першого рівня, які розігруються серед усіх учасників, що зареєстрували код:

- 50 планшетних ПК «Samsung Galaxy Tab 4»;
- 500 сертифікатів на покупки у дитячих магазинах або на майстер-класи/розваги дитячої тематики;
- 1000 “Великих подарунків для творчості”;
- 1000 наборів парних футболок «батько-дитина»;
- 15000 сертифікатів поповнення рахунку на суму 20 грн.

Подарунки другого рівня, що розігруються серед усіх учасників, які створили власну колекцію великих і маленьких перемог:

- 100 індивідуальних кубків для переможців + грамота + солодкий набір від «Kinder», який буде доставлено та вручено кожному зі 100 (ста) переможців.

Кожен учасник має змогу виграти лише один раз подарунок кожного виду, представлений на сайті.

Як розігруються подарунки?

Розіграш подарунків першого рівня серед усіх учасників, що зареєстрували код, здійснюється за допомогою сервісу random.org, переможці обираються випадково.

Переможців подарунків другого рівня визначає журі. Журі оцінює конкурсні роботи, керуючись певними вимогами до їх змісту, зокрема обиратимуться ті роботи, які містять найцікавіші фотопідтвердження досягнень малюка та найкращим чином відповідають іміджу бренда «Kinder®».

Коли відбудеться розіграш подарунків?

Розіграші подарунків першого рівня серед усіх учасників, що зареєстрували код, відбуватимуться щотижня - 15, 22, 29 вересня 2014 року, 6, 13, 20, 27 жовтня 2014 року та 3, 10,17 листопада 2014 року.

Визначення переможців подарунків другого рівня відбудеться 24 листопада о 15:00.

Хто входить до складу журі?

Журі для визначення призерів, що отримають кубки, складається з 5 представників Організатора та Виконавців конкурсу.

Коли відбудеться отримання виграних подарунків?

Кінцевий термін, коли подарунки будуть надіслані учасникам — 30 грудня 2014 року.

Поставити питання Офiцiйнi правила